Презентація книги сумського історика В.О.Оліцького “Калнишева слава не вмре, не загине”.

09.10.2020 у конгрес-центрі СумДУ відбулася презентація книги сумського історика В.О.Оліцького “Калнишева слава не вмре, не загине”. У заході взяли участь завідувач кафедри історії СумДУ професор С.І.Дегтярьов та доцент В.М.Власенко. Серед присутніх були архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій, народний депутат України VII-VIII скликань О.В.Медуниця, директор Державного архіву Сумської області Ю.О.Олійник, директорка ННІ історії, права та міжнародних відносин СДПУ імені А.С.Макаренка Ю.В.Подрєз, голова Сумської обласної організації Національної спілки краєзнавців України О.М.Корнієнко, велика кількість істориків та краєзнавців Сумщини, представники журналістської спільноти.

Під час заходу професор С.І.Дегтярьов був нагороджений подякою Сумської обласної ради за досягнення успіхів у науковій сфері діяльності, значний внесок у розвиток історичного краєзнавства Сумщини.
 
 
Дотримуємося карантинних обмежень та завдяки сонячній осінній погоді урізноманітнюємо навчальний процес. 09.10.2020 на свіжому повітрі проведено заняття з основ наукових досліджень (викладач проф. С.І.Дегтярьов) для студентів 1-го курсу спеціальності “Історія та археологія”. Після заняття для студентів була проведена коротка, але емоційна екскурсія центром міста.

Залишити коментар