МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ

За п’ять останніх років викладачі кафедри взяли участь у більше 45-ти  міжнародних наукових заходах, які відбулися за кордоном – у Румунії, Болгарії, Сербії, Молдові, Польщі, Словенії, Греції та ін. Це більше  35 конференцій, 4 «круглих столи», 2 симпозіуми,  4 презентації та інші.

За цей же час за межами України було опубліковано близько 80 публікацій, 19 з яких – у виданнях, що індексуються  науково-метричними базами Scopus та Web of Sсience та 8 – Scopus.

У 2016 та 2019 роках професор кафедри Дегтярьов С.І., який є провідним науковим співробітником Міжнародного мережевого центру прикладних і фундаментальних досліджень (International Network Center for Fundamental and Applied Research) (Вашингтон, США), брав участь у виконанні робіт в рамках діяльності Центру досліджень регіональної безпеки Сумського державного університету за грантової підтримки Північно-Атлантичного Альянсу (НАТО).

Багаторічне співробітництво з науковцями Болгарії, Румунії, Сербії, Хорватії та Чехії пов’язує доцента кафедри, кандидата історичних наук Власенка В.М.

Міжнародні наукові заходи (конференції, конгреси, симпозіуми, круглі столи, презентації) та публікації викладачів кафедри за кордоном.

Власенко Валерій Миколайович

Дегтярьов Сергій Іванович

Зякун Алла Іванівна

Король Віталій Миколайович

Лобко Наталія Вікторівна

Нестеренко Вадим Анатолійович