“Презентація книги в Хорватії”

З 21 по 23 жовтня 2020 р. у Загребі відбулися Дні української культури в Хорватія. Вони були приурочені до 120-річчя імміграції українців до Хорватії.

Читати далі“Презентація книги в Хорватії”

Презентація книги сумського історика В.О.Оліцького “Калнишева слава не вмре, не загине”.

09.10.2020 у конгрес-центрі СумДУ відбулася презентація книги сумського історика В.О.Оліцького “Калнишева слава не вмре, не загине”. У заході взяли участь завідувач кафедри історії СумДУ професор С.І.Дегтярьов та доцент В.М.Власенко. Серед присутніх були архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій, народний депутат України VII-VIII скликань О.В.Медуниця, директор Державного архіву Сумської області Ю.О.Олійник, директорка ННІ історії, права та міжнародних відносин СДПУ імені А.С.Макаренка Ю.В.Подрєз, голова Сумської обласної організації Національної спілки краєзнавців України О.М.Корнієнко, велика кількість істориків та краєзнавців Сумщини, представники журналістської спільноти.

Читати даліПрезентація книги сумського історика В.О.Оліцького “Калнишева слава не вмре, не загине”.

УЧАСТЬ У ВИЇЗНОМУ ПУБЛІЧНОМУ ЗАХОДІ

25 вересня в урочищі Стайчин Верх на території Державного історико-культурного заповідника «Посулля» відбувся публічний захід, присвячений презентації книг Миколи Гладкого «Золотий епос скіфів» та «Спадщина царя Аріанта».

Читати даліУЧАСТЬ У ВИЇЗНОМУ ПУБЛІЧНОМУ ЗАХОДІ

ЗБОРИ ПЕРШОКУРСНИКІВ

14 вересня відбулися урочисті збори для першокурсників Навчально-наукового інституту права СумДУ. В них взяли участь і студенти, які здобуватимуть вищу освіту за спеціальністю «Історія та археологія».

Читати даліЗБОРИ ПЕРШОКУРСНИКІВ

НА НИВІ МІЖНАРОДНОЇ ПОЛІТИКИ

 

Нещодавно кандидат історичних наук, доцент кафедри історії СумДУ, член правління Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин Валерій Власенко став членом редколегії наукового журналу «Зовнішні справи» (UA Foreign Affairs).

Читати даліНА НИВІ МІЖНАРОДНОЇ ПОЛІТИКИ

ЗАНЯТТЯ НА БАЗІ КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ

9 вересня на базі Сумського обласного краєзнавчого музею відбулося заняття студентів другого курсу Сумського державного університету, які навчаються за спеціальністю «Історія та археологія».

Читати даліЗАНЯТТЯ НА БАЗІ КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ

ЗАНЯТТЯ НА БАЗІ НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ

Для студентів другого курсу в Сумській науковій універсальній бібліотеці було проведено заняття, присвячене джерельній базі для дослідження питань з історії Слобідської України та Сумщини.

Читати даліЗАНЯТТЯ НА БАЗІ НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ

Он-лайн захист курсових робіт

Карантинні заходи внесли свої корективи у проведення навчального процесу та атестації студентів. 2 червня 2020 р. вперше відбувся он-лайн захист курсових робіт студентами спеціальності «Історія та археологія» з дисципліни «Давня та середньовічна історія України».

Читати даліОн-лайн захист курсових робіт

ВІТАЄМО КОЛЕГУ З ВИХОДОМ НОВОЇ КНИГИ!

Побачила світ книга сумських істориків: нашого колеги, професора секції історії Сумського державного університету, доктора історичних наук, професора С.І. Дегтярьова та кандидата історичних наук Є.М. Осадчого «Копія «Строенной книги» острогу Кам’яного 1651 року» (Київ-Суми: ЦП НАН України і УТОПІК, 2020. 119 с.).

Читати даліВІТАЄМО КОЛЕГУ З ВИХОДОМ НОВОЇ КНИГИ!

ПУБЛІКАЦІЯ У СЕРБІЇ

У червні минулого року в сербському місті Нові Сад відбувся ІІ Карпатський симпозіум – VІІ Міжнародна наукова конференція «Лемки, бойки, гуцули, русини – історія, сучасність, матеріальна та духовна культура».

Читати даліПУБЛІКАЦІЯ У СЕРБІЇ