syhonos_volodimir_viktorovich

Сухонос Володимир Вікторович

завідувач кафедри конституційного права, теорії та історії держави і права

Доктор юридичних наук (з 2013 року), професор (з 2014 року).
Народився 18 вересня 1970 р. у м. Заозерний, Рибинського району Красноярського краю у родині державних службовців.

У 2001 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук, а у 2012 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук.

Читає навчальні курси «Теорія держави і права», «Історія вчень про державу і право» та «Проблеми теорії держави і права». Основний напрямок наукових досліджень пов’язаний із актуальними проблемами державознавства. Є редактором навчальних посібників «Основи держави і права України» (Суми, 2003) та «Правознавство» (Суми, 2005).

На сьогодні має більше 100 наукових та навчально-методичних праць.

(більше…)

DSCN6260

ПОДЯКА ВІД МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ

Професор секції історії кафедри конституційного права, теорії та історії держави і права С. І. Дегтярьов був відзначений Подякою Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність. (більше…)

001

УЧАСТЬ У НАУКОВОМУ ЗАХОДІ

18 травня 2018 р. на базі кафедри державно-правових дисциплін та українознавства Сумського національного аграрного університету відбувся  круглий стіл «“Великий терор”» на теренах сучасної Сумщини (1937-1939 рр.)». Він пройшов напередодні Дня пам’яті жертв політичних репресій. (більше…)

Без имени-1

Працівника кафедри відзначено подяками

Підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. 3 травня 2018 р. у приміщенні легкоатлетичного манежу СумДУ відбулося урочисте нагородження призерів та їхніх наукових керівників. (більше…)

002

ТУРНІР ЮНИХ ІСТОРИКІВ

Нещодавно на базі Навчально-наукового інституту права СумДУ відбувся ІІ міський турнір юних істориків. У ньому взяли участь 16 команд з освітніх закладів міста. Переможцями стали учні школи № 6 (1-ше місце); шкіл № 21, 22, 27 (2-ге місце); шкіл № 2, 9, 10, 17 (3-тє місце). (більше…)

Без имени-1

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ

11 квітня 2018 р. у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті ім. Володимира Винниченка (м. Кропивницький) відбулася підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Історія та археологія». (більше…)

В. Сухонос в НАУ-1

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

30 березня 2018 р. в Києві відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; філософія права». (більше…)

О. Стогова серед учасників конференції-1

Наукова конференція «Інструменти прямої демократії у контексті сталого розвитку сучасних українських місцевих громад»

30 березня 2018 р. в приміщенні Конгрес-центру СумДУ відбулася Наукова конференція «Інструменти прямої демократії у контексті сталого розвитку сучасних українських місцевих громад», яка проводиься у межах проекту ГО «Фонд регіональних досліджень» за фінансової підтримки Сумської обласної державної адміністрації. (більше…)

Scan10001

Перемога у конкурсі студентських НДР з «Теорії та історії держави і права; історії політичних і правових учень; філософії права»

30 березня 2018 року на базі Національному авіаційному університеті (м. Київ) відбувся ІІ етап конкурсу студентських наукових робіт, який проводився у формі підсумкової науково-практичної конференції. (більше…)

004

«Історична година» в літературній вітальні

23 січня 2018 р. у літературній вітальні університету відбулася «історична година», присвячена вікопомній події нашої історії – Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, який урочисто був проголошений 22 січня 1919 р. на Софійській площі у Києві. У заході взяли участь учні Сумської ЗОШ № 26. (більше…)